Для авторів

Для того, щоб мати можливість подавати статті до збірника та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 Щоб зареєструватися і здійснити перший вхід потрібно:

1.У верхньому меню сайта нашого збірника вибрати пункт "Про нас" > "Подання" > "Надсилання статей" > ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ.
2.Відкриється вікно "Зареєструватися". Тут заповнити свій профіль.
3.Після заповнення профілю, внизу натиснути кнопку "Зареєструватися".

 Якщо Ви уже зареєстровані на сайті нашого збірника:

1.У верхньому меню сайта нашого збірника вибрати пункт "Про нас" > "Подання" > "Надсилання статей" > УВІЙДІТЬ НА САЙТ.
2.Вказати своє ім'я користувача і пароль.
3.Натиснути кнопку "Увійти".

ВИМОГИ ДО РУКОПИСІВ

Процес рецензування

До збірника приймаються статті теоретичного та методологічного характеру з вищезазначеної наукової проблематики. Рукопис, що не задовольняє тематиці або вимогам видання, може бути відхилений одразу редактором.

Редакція підтримує світові стандарти прозорості процесу експертного оцінювання, тому практикує подвійне анонімне рецензування рукописів: автору та рецензенту не повідомляються імена один одного. Попередньо всі їх персональні дані видаляються з текстів статей та властивостей файлів.

Статті, подані до збірника, надсилаються на рецензування двом незалежним експертам. Рецензенти ознайомлюються з анотацією статті, після чого погоджуються або відмовляються рецензувати цейматеріал. У разі відмови - призначаються інші.

Рецензенти опрацьовують матеріал та оцінюють його науковий рівень, заповнюючи "Форму рецензування", де вказують свої зауваження. Додатково експерти можуть завантажити файли з виправленим рукописом або матеріалами, що можуть бути використанні при доопрацюванні статті. 

Після заповнення основної "Форми рецензування" рецензенти обирають одну із запропонованих рекомендацій:

 • Прийняти подання - подання готове до публікації і приймається без змін
 • Необхідно виправити - приймається, якщо автор врахує вказані зауваження
 • Повернути на повторне рецензування - необхідне доопрацювання і повторне рецензування
 • Відправити в інше видання - за тематикою подання підходить іншому виданню
 • Відхилити подання - подання не задовольняє вимогам видання
 • Дивіться коментарі - не задовольняє жодна з попередніх рекомендацій

Після завершення процесу рецензування вся відповідна інформація надсилається автору.  Автор доопрацьовує рукопис та завантажує в систему збірника його нову версію. Якщо рукопис не було повернуто або про причини затримки не повідомлено редакції, він знімається з черги і видаляється. 

Рецензенти повторно розглядають доопрацьований рукопис та надають рекомендацію щодо можливості його подальшої публікації.

Процедура апеляції:

 1. Якщо автор не погоджується із певними зауваженнями рецензента, він має право надіслати до редакції апеляцію у форматі «зауваження рецензента – коментар автора». Цей документ надсилається рецензентові та, спільно з редакцією, приймається відповідне рішення щодо рукопису.
 2. У випадку, коли рецензенти обирають взаємопротилежні резолюції щодо представленого рукопису (прийняти/відхилити), редакція сконтактовує з ними та спільно розглядає всі зауваження для узгодження позиції щодо подальшої публікації даного матеріалу.
 3. Якщо рішення прийняти не вдається, редакція призначає незалежного експерта.

Відкрити Керівництво для авторів

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до збірника автори повинні підтвердити його відповідністу усім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

 1. Зміст статті відповідає проблематиці збірника.
 2. Стаття не була раніше опублікована, а також не подана на розгляд і публікацію до іншого збірника.
 3. Стаття містить всі структурні елементи (постановка проблеми, аналіз останніх досліджень і публікацій, мета, методологія дослідження, виклад основного матеріалу, висновки і перспективи подальших досліджень).
 4. Форматування виконано згідно вимог.
 5. Файл статті має бути поданий у форматі .doc/.docx
 6. Розмір файлу не повинен перевищувати 1,5 Мб.